Haber

Mersin’de evleri taşlanan 2 kişi balkondan atlayarak kavga etti.

Mersin’de Suriye uyruklu iki kişi, caddeden hızla geçen otomobilin sürücüsünü uyardı. Bir saat sonra sürücü, 3 aracıyla arkadaşlarını toplayarak geldiği sokakta Suriyelilerin evlerine taşlarla saldırdı. İki Suriyeli, balkondan atlayarak evlerini taşlayan kişilerle tartıştı. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Dahar ve Dakar, birinci kattaki konutlarının balonundan atladıktan sonra kümeyle çatışır

Yenişehir’in Dumlupınar Mahallesi’nde dün saat 10.30 sıralarında Ahmad Al Dahar ve Suriye asıllı Sakar Al Dakar, caddeden hızla geçen otomobilin sürücüsünü uyardı. Sürücü, Dahar ve Dakar ile tartıştıktan sonra bölgeden uzaklaştı. Bir saat sonra adı açıklanmayan sürücü, 3 aracıyla arkadaşlarını toplayarak geldiği sokakta Dahar ve Dakar’daki konutlara taşlı saldırıda bulundu. Ardından Dahar ve Dakar, birinci kattaki konutlarının balonundan atlayarak grupla tartıştı. İhbar üzerine sokağa çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olaya karışanların yakalanması için soruşturma başlatıldı.

Kavga sahneleri cep telefonu kamerasına yansıdı

Ortadaki bu kargaşa sokakta yaşayanlar tarafından aynen cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde, Dahar ve Dakar’ın apartman balkonundan isyana atladığı anlar yer alıyor.

İşte o anlar ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu